Obec Vlastiborice
Obec Vlastiborice najdete na jihovýchode okresu Liberec, asi 80km od Prahy, 20km od Liberce, 10km od Turnova a 12km od Ceského Dubu. Obec se svými ctyrmi osadami Jivina, Sedlíštka, Slavíkov a Vlastiborice, reprezentuje typicky venkovské osídlení. Obec se nachází mezi Jizerskými a Lužickými horami na okraji Ceského Ráje nedaleko zámku Sychrov. Dnes žije v obci více než 210 místních obyvatel.
Fotografie z obce
iTurnovsko.cz - regionální informacní portál
Oficiální stránky obce Pacerice
Oficiální www stránky obce Svijanský Újezd
Oficiální www stránky obce Kobyly
Oficiální stránky obce Pencín
 
Trabisetkání 2011
Hasiči zvou na 5. ročník akce " otevírání trabisezóny 2011 ", která se uskuteční 7.5.2011 na návsi ve Vlastibořicích. Příjezd trabantů je předpokládaný na 14 hodinu. Zde bude předán klíč od brány a slavnostně otevřena trabisezóna. Občerstvení pro všechny návštěvníky zajištěno. Zde si můžete prohlédnout fotografi č. 1 a fotografii č.2 z loňské akce.
Vložil: Administrator | 27.04.2011
Masopust 2011 - fotky
Zde si můžete prohlédnout fotografie z letošního masopustu. Autor Pavel Kadlec. A dále společnou fotografii účastníků masopustu před kapličkou na Jivině. Archiv Pavel Svačinka.
Vložil: Administrator | 20.04.2011
Inovace Fotogalerie
Vážení spoluobčané, připravujeme do naší webové prezentace rozsáhlou fotogalerii, ve které naleznete nejenom fotografie objektů, prostranství či historických staveb v naší malebné obci ale také fotografie z konaných sportovních, kulturních i společenských akcí. Žádáme Vás o možnost poskytnutí zajímavých fotografií v digitální či klasické podobě, zejména máteli k zapůjčení fotografie historické, které dokumentují stav obce v období prvorepublikovém či v období let 1940 - 1990. Případné dotazy či nabídky směrujte na starostu či místostarostu obce.
Vložil: Ing. Martin Beksa | 13.04.2011
Tato www prezentace vcetne textového a obrazového materiálu je chránena dle autorského zákona. Copyright © Obec Vlastiborice
Design and system TopDesign